sportovní lov sumců na rybníku Sumčák

Rybník

Lov sumců na rybníku Sumčák

Lov sumců a jejich chov je naším velkým koníčkem, který stojí i za vznikem rybníku Sumčák. Naše začátky jsou spojeny s vodní plochou nedaleko Karlových Varů, kde jsme s chovem začínali. V současné době se rybník Sumčák nachází v těsné blízkosti Prahy. Přesunuli jsme do něj kompletní obsádku z původního rybníku a přidali další, krásné ryby. Nová vodní plocha je větší a hlubší, s perfektní dopravní dostupností a komfortem. U každého lovného místa, přímo na břehu, je zateplená dřevěná chatka s připojením na elektřinu. Rybník je nadstandardně zarybněn nejen sumci, ale i kapry, amury a štikami. Samozřejmostí je velké množství krmných ryb, kterých ročně vysadíme 2-3t. Na své si u nás přijdou nejen čistokrevní sumcobijci, ale i lovci, kteří si při lovu sumce rádi chytnou i jiné druhy ryb. Přejeme vám krásné chvíle, strávené na naší unikátní vodě.

Rybník SUMČÁK

V současné chvíli máme v rybníku přes 120 sumců. Většina ryb je nad 150cm - 20 sumců nad 2 metry a 21 albínů. Velkou výzvou pro vás jistě bude nádherný sumec albín 195 cm nebo perfektně stavěné samice 240+. Tento stav je konečný, nyní budeme doplňovat pouze větší sumce výměnou za menší - sledujte "aktuality" nebo naší FB stránku. Na rybníku se nachází pouze 4 lovná místa. Doporučujeme lovit s montáží bez kačen a olov, vyvázanou o kůly na vodní ploše, případně protější břeh.

LOVNÁ MÍSTA: u každého lovného místa je zateplená, dřevěná chatka s napojením na elektřinu, řešenou ostrovním solárním systémem. (určeno k provozu lednice a dobíjení mobilů, notebooků, tabletů atd..)

Lovné místo 3: určeno pro 2 – 3 lovce (chatka je pro 4 osoby, s možností přistýlky - lehátka)

Lovné místo 2: určeno pro 2 lovce (chatka je pro 2 osoby bez možnosti přistýlky)

Lovné místo 1: určeno pro 2 – 3 lovce (chatka je pro 4 osoby, s možností přistýlky - lehátka)

VIP:  určeno pro 2 – 4 lovce (chatka je pro 4 osoby, s možností přistýlky - lehátka)

Na sumčáku příroda žije vlastním životem, bez zásahu člověka  vypusteni-siluro OLYMPUS DIGITAL CAMERA 13 (1) 

Loví se stylem chyť a pusť. Petrův zdar, ať Vám to cinká !!  

Areál rybníka je pod neustálým dohledem, chráněn bezpečnostní agenturou a monitorován fotopastmi, jakýkoliv podezřelý pohyb bude konzultován s policií ČR.  (toto upozornění neplatí pro sumcobijce)

237 kg a 85 cm DSC_1466 DSC_1598 DSC_1520 DSC_1510 DSC_1402 DSC_1384 DSC_1407 DSC_1588 DSC_1441